Comrad snipers

Červen 2008

Counter Strike-Biohazard mod

9. června 2008 v 18:53 | majkl333
Counter Strike-Biohazard mod


Kdo zná cs 1.6?Každý hráč který hrál alespoň jednou počítači ho zná.Nejznámější hra na světě,která i se svou starobylou grafikou stále boduje.A právě to,že si ho mohou zahrát i majitelé podřadných a starých PC.Tento mód je dobrý tím že si na něj nemusíte stahovat žádné patche ani programy.Je předinstelovaný v cs.A teď seznámení.
Jak to funguje?
Na tento mód tedy nepotřebujete nic stahovat. Systém hry spočívá v tomto:Policisti tedy counter teroristi jsou spojení s teroristi.Mají za úkol se ubránit proti krvelačným zombie.Na začátku každé hry vám scan napíše zda jste infikován nebo ne.Pokud ne,musíte se bránit proti zombie.Nevýhoda je v tom že zombie mají 200 nebo 135 hp které se jim někdy i sami dobíjejí,mají megarychlost a noční vidění.Nastavení se mění podle serveru.Např. na jednom serveru má zombie 200 hp ale nemá megarychlost atd.Vzhled zombie se také mění.Hraje se na speciálních zatemněných mapách s předponou zm_.Je třeba dust2 v noci kde je místo smoke granátů světlice nebo dust2 vmlze,který vypadá jak vystřižený z hororu.Ale nemyslete si že to je strašidelné.Je to i pro ty,co se bojí u Mumie.Zombie má drápy na kterých visí svaly se kterými má za úkol poškrábat nepřítele aby se z nich staly zombie.


Jak se připojit?Všechno jsem vám o módu řekl.Jak se tedy připojit?Stačí si zapnout cs,dát find servers tam si otevřít filters a tam dát do maps:zm.Potom vám začnou naskakovat všechny servery kde se hraje Biohazard protože na všech serverech kde se hraje,pařej jen mapy zm_dust2,zm_infantry atd.Dobrou pařbu!!!
Doufám,že sem hráče kteří chtěj přestat pařit cs a začít hrát jinou hru navnadil aby to aspoň zkusili a byl bych rád kdyby aspoň někdo nový začal pařit cs.Ještě ke komentářům:Jestli chcete napsat nějaký sprostý komentář,tak ho raději nepište.Ahoj